تشک خوشخواب خوب چی بخرم؟

مقالات

انواع تشک شامل طبی ،فنری ،طبی فنری:

تشک خوشخواب از جمله بهترین برندهای تشک بوده که استفاده از آن در میان اکثر افراد رایج است. در ادامه شما را با راهنمای خرید تشک مناسب آشنا خواهیم کرد.اگر سوالی داشتین میتونید در قسمت سوالات متداول مشاهده کنید.

بسیاری از افراد جهت خرید تشک مناسب با سوالات زیادی مواجه می‌شوند. اینکه جنس تشک چگونه باشد؟ یا فاکتورهای مهم جهت خرید تشک باکیفیت چه مواردی هستند؟ تشک خوشخواب از جمله بهترین برندهای تشک بوده که استفاده از آن در میان اکثر افراد رایج است. انواع مختلفی از تشک در بازار موجود بوده که گاهی اوقات انتخاب را برای فرد خریدار دشوار می‌سازد. مسلما، جهت خرید تشک خوشخواب از میان مدل‌های موجود در بازار نیاز به بررسی همه‌ جانبه دارید. در ابتدا ضروری است که با ویژگی‌‌های انواع تشک‌ های موجود در بازار آشنا شده و سپس جهت خرید بهترین مدل اقدام نمایید.

تشک خوب
تشک خوشخواب طبی مناسب

تشک خوشخواب طبی:

دامنه تنوع تشک خوشخواب طبی در بازار بسیار زیاد است. مهمترین ویژگی تشک طبی، سبکی وزن، سهولت حمل و نقل و بدون فنر بودن آن است. در تولید تشک‌های خوشخواب طبی از محصولات اسفنجی، یونولیتی یا فوم استفاده می‌شود. البته این مورد بستگی به کیفیت مواد به کار رفته در تولید تشک خواهد داشت که باعث دوام بالای آن می‌شود.

از مهمترین مزایای تشک‌های طبی می‌توان به قابلیت انعطاف‌ پذیری و کشسانی بالا و برخورداری از عایق حرارتی جهت حفظ دمای مناسب به منظور ماساژ درمانی برای افراد بیمار اشاره کرد. تشک آلینا طبی خوشخواب و تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب از بهترین تشک های طبی برند خوشخواب میباشند.

تشک خوشخواب فنری:

از مهمترین ویژگی‌های تشک خوشخواب فنری می‌توان به سادگی، راحتی و نرمی آن اشاره نمود. تشک‌های فنری در مقایسه با مدل‌های اسفنجی، نرم‌تر هستند. بعد از استفاده از این تشک به مرور زمان متوجه گود رفتن و صدای زیاد آن خواهید شد که این مورد از مهمترین معایب تشک‌های فنری به شمار می‌رود. این مدل تشک‌ها از تنوعات زیادی نظیر:تشک فرست کلاس، تشک آناهیتا خوشخواب ، تشک کلاسیک خوشخواب ، تشک باراباس خوشخواب و تشک کامفورت خوشخواب برخوردار بوده که هر کدام از آنها از ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردار هستند.

تشک فنری خوشخواب
تشک فنری خوشخواب اصل

تشک خوشخواب طبی فنری:

این مدل تشک خوشخواب از مزایای تشک‌های طبی و فنری برخوردار است. ‌تشک‌های طبی فنری به دلیل مزایای بالا و دوام خوبی که داشته در مقایسه با مدل‌های دیگر، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. ساختار تولیدی آنها به مانند تشک‌های فنری بوده اما با این تفاوت که در تهیه آنها از فنرهای ضخیم‌تری استفاده شده است. تنوعات زیادی از این محصول از لحاظ نوع و ضخامت فنر، کیفیت اسفنج فنری و درجه مرغوبیت پارچه مصرفی در بازار وجود دارد. همین امر باعث شده که در قیمت تشک‌های طبی فنری، تفاوت قابل ملاحظه‌ای دیده شود.

تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب، تشک سوپر استار خوشخواب، تشک های کلاس مموری خوشخواب و از جمله اینها ، تشک ام بی ام خوشخواب از بهترین مدل های برند خوشخواب میباشند.

تشک یوریتمیک
تشک بیوریتمیک خوشخواب

تشک های دارای میکرو فنر چگونه هستند؟

همانطور که از نام فنرهای میکرو پیداست، دارای دهانه کوچکی هستند. به همین دلیل تراکم آنها در مقایسه با فنرهای معمولی در ابعاد یکسان، بیشتر است. تشک‌ خوشخواب دارای فنر میکرو در مقایسه با فنرهای دیگر از قدرت تحمل وزن و تقسیم نیروی بیشتری به هنگام جابه‌جایی برخوردار است. اگر تعداد فنرهای متصل معمولی تشک در ابعاد 160 در 200، 220 باشد این عدد در فنرهای میکرو به 380 خواهد رسید.

تشک با فنر میکرو
تشک فنر منفصل و میکرو فنر

تشک های دارای فنر منفصل کدامند ؟

تشک فنر منفصل نام دیگر تشک فنر پاکتی است. در طراحی این مدل تشک‌ها، فنرها به صورت جدا از هم و در پاکت‌های متصل به همدیگر پیچیده شده‌اند. در ساختار تولیدی تشک خوشخواب هم از این فناوری استفاده شده است. عملکرد فنرهای پاکتی، جدا از همدیگر است. اما عملکرد فنرهای منفصل به نحوی است که به صورت یک واحد به هم پیوسته در ارتباط با همدیگر هستند. تشک‌های دارای فنر منفصل در مقایسه با فنر متصل، نرم‌تر بوده و شکل‌گیری آنها بر اساس انحنا و برجستگی‌های بدن خواهد بود. تشک‌های دارای فنر منفصل در تمام برندهای تولیدی نظیر:سایت خوشخوابان نمایندگی تشک خوشخواب میباشد.

تشک میکروفنر خوشخواب
تشک میکروفنر خوشخواب

نوع و ساختار تشک چگونه میباشد؟

راهنمای خرید تشک به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر در مورد انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مدل، تصمیم‌گیری نمایید. قیمت تشک خوشخواب و سایر ویژگی‌های آن از مهمترین مواردی است که باید توسط خریدار مورد بررسی قرار گیرد. توصیه ما به شما این است که به هیچ عنوان درگیر تبلیغات فروشندگان نشوید. با استفاده از راهنمایی‌های یک پزشک و فرد متخصص می‌توانید فرآیند انتخاب تشک را برای خود آسان‌تر نمایید. جهت خرید تشک به دنبال مدلی باشید که از راحتی و انعطاف‌ پذیری مناسبی برخوردار باشد تا برای شما سلامتی و آرامش را به ارمغان آورد.

تشک مموری خوشخواب
تشک مموری خوشخواب

ضمانت و گارانتی تشک چگونه میباشد؟

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید تشک به ویژه تشک خوشخواب باید مدنظر قرار داد، ضمانت و گارانتی آن می‌باشد. در واقع، گارانتی نوعی تضمین و دل‌گرمی برای خریدار بوده که جهت پوشش عیوب یک محصول از سوی شرکت سازنده ارائه می‌شود. به طور کلی، سه نوع ضمانت برای تشک وجود داشته که شما می‌توانید جهت مشاهده هرگونه ایرادی از موارد تحت پوشش آن استفاده نمایید. در گارانتی متناسب، خریدار تنها بخشی از هزینه‌های تعمیر یا تعویض تشک را پرداخت می‌کند. در گارانتی غیر متناسب، خریدار جهت تعمیر یا تعویض تشک هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت. در مورد سوم، خریدار تحت پوشش دو گارانتی (متناسب و غیرمتناسب) قرار می‌گیرد. به عبارتی، خریدار می‌تواند در یک دوره از گارانتی متناسب و در دوره بعدی از گارانتی غیرمتناسب استفاده نماید.

البته همه این موارد بستگی به شرکت سازنده تشک دارد. به عنوان مثال شرکت سازنده تشک خوشخواب، شرایط مختلف گارانتی جهت ارائه خدمات به مشتریانش را فراهم کرده است. شرکت تولیدی خوشخواب از لحاظ مواد اولیه و کیفیت در مقایسه با سایر برندها، حرف اول را می‌زند. در این راستا هم محصولات تولیدی خود را در دوره‌های مشخصی گارانتی کرده است. تنها بعضی از موارد نظیر: خم کردن تشک در اثر حمل و نقل، پارگی رویه تشک در صورت  برخورد با اشیاء برنده و قرار دادن آن در تخت‌های کوچک، شامل گارانتی نخواهند شد. نگهداری از تشک هم شرایط مخصوص به خود را داشته و بهتر است که تشک هر 6 ماه یکبار، پشت و رو شود.

تشک فنر پاکتی
تشک مارک خوشخواب

ارتفاع و قطر تشک چگونه میباشد؟

هنگام خرید مدل‌های مختلف تشک به خصوص تشک خوشخواب باید به ارتفاع و قطر آن توجه ویژه‌ای نمایید. همه افراد تمایل به استراحت بر روی یک تخت مجلل را دارند. فاکتور ارتفاع در راحتی تشک نقش بسیار مهمی خواهد داشت. ضخامت هم می‌تواند راحتی شما جهت خوابیدن بر روی تشک را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا نازک یا ضخیم بودن تشک به طور مستقیم با سلامتی افراد و کیفیت خواب آنها مرتبط است.

به طور کلی، تشک  از لحاظ ارتفاع یا قطر به چند دسته تقسیم می‌شود. تشک‌های کم پروفیل دارای ارتفاع بین 6 تا 13 سانتی‌متر بوده که متناسب با هر سبک اتاق خوابی هستند. برای آن‌دسته از افرادی که به تختخواب نزدیک به سطح زمین علاقه‌مند هستند، استفاده از این مدل تشک‌ها گزینه مناسبی است. البته گفتنی است که تهیه تشک‌های کم ارتفاع برای افراد سنگین وزن توصیه نمی‌شود. توجه به وزن و جثه فرد یکی از المان‌های اصلی در انتخاب تشک به شمار می‌رود.

فنربندی منفصل
تشک طبی خوشخواب

 

تشک خوشخواب استاندارد دارای ارتفاع 20 تا 26 سانتی‌متر بوده که جهت استفاده برای همگان مناسب به نظر می‌رسد. مدل‌های مختلف تشک نظیر: طبی فنری، فوم و لاتکس با ابعاد استاندارد تولید و به بازار عرضه می‌شوند. البته ارتفاع تشک به لایه‌های به کار رفته در آن هم بستگی داشته که درجات مختلفی از سفتی را ایجاد می‌کند. این مدل تشک‌ها با ابعاد استانداردی که داشته در مقایسه با دیگر مدل‌ها طرفداران زیادی دارند. مدل دیگری از تشک با ارتفاع 25 تا 35 سانتی‌متر در بازار موجود بوده که تحت عنوان تشک‌ ضخیم به فروش می‌رسد. قیمت این مدل تشک‌ها بسیار بالا بوده و از لحاظ تولیدی، کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند. انتخاب ملحفه و محافظ برای تشک‌های ضخیم کار بسیار دشواری است.

درباره تشک خوشخواب:

تشک خوشخواب، برندی ایرانی بوده که در دید عموم از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است. آغاز فعالیت این شرکت از سال 1338 بوده و شعبه‌های آن در بیشتر شهرهای بزرگ وجود دارد. محصولات تولیدی خوشخواب به نحوی طراحی شده که توانایی تحمل وزن‌های بالا را داشته و در ساخت آن، فنرهای بسیار محکمی به کار رفته است.

تشک‌های خوشخواب دارای مدل‌های مختلف طبی، فنر منفصل و فنری بوده که با توجه به ویژگی‌های هر کدام می‌توانید جهت خرید مناسب‌ترین مدل اقدام نمایید. لیست قیمت تشک خوشخواب و کاتالوگ تشک خوشخواب را مشاهده کنید و بهترین تشک خوشخواب متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.

خوشخواب
لوگو خوشخواب اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
ارتباط از واتس اپ
Call Now Button